Pewnie zauważyłeś, że zmieniliśmy nazwę na naszej stronie. Zmieniliśmy ją również w mediach społecznościowych oraz na naszym newsletterze.

Czy zastanawiałeś się dlaczego to zrobiliśmy? Na jakiej podstawie podjęliśmy taką decyzję? Skąd wiemy, że nowa nazwa dostarczajwartość.pl jest lepsza?

Aby odpowiedzieć na te pytania i wyjaśnić wątpliwości, usiedliśmy parę dni temu popołudniu i nagraliśmy minipodcast. Podczas rozmowy położyliśmy bardzo duży nacisk na to, aby wyjaśnić wpływ naszej decyzji na metryki, które monitorujemy oraz na dokładnie zdefiniowanie czym dla nas jest nazwa, która dobrze działa.

Dlaczego warto posłuchać?

  1. Dowiesz się kto jest interesariuszem procesu decyzyjnego wyboru odpowiedniej nazwy lub domeny internetowej.
  2. Dowiesz się jak odpowiednia nazwa wiąże się ze skutecznością identyfikacji marki wśród jej odbiorców.
  3. Dowiesz się jaki związek ma nazwa z przedsięwzięciem, które opisuje.
  4. Dowiesz się również, jak mierzymy czy domena internetowa działa – czy pomaga lub przeszkadza nam w promocji strony? Czy wpływa pozytywnie lub negatywnie na odbiór naszych treści? Jak weryfikować te metryki oraz testować nowe podejścia?

Podcast ten, poza samym wejściem w nasz proces decyzyjny, dostarczy Ci inspiracji przy planowaniu własnego przedsięwzięcia i strategii promocji dla niego. W rozmowie bierze udział: Bartłomiej Michalski, Krzysztof „Prezes” Jendrzyca, Bartłomiej Glac oraz Jakub „Raynor” Sikora.

Jeśli masz własne przemyślenia do dodania na ten temat, napisz w komentarzu poniżej złap nas na mediach społecznościowych. Chętnie poznamy jaką masz opinię na temat naszej decyzji oraz jakie masz doświadczenia z taką klasą problemów.

Życzę miłego słuchania!

[audio mp3="/images/dj5.mp3"][/audio]