Konferencja BBQ4IT

Mieliśmy w tym roku przyjemność uczestniczyć w konferencji BBQ4IT w miejscowości Bielsko Biała z tematem “Dostarczyć w ciągu miesiąca”. Celem prezentacji było przedstawienie metody 111111 autorstwa Toma Gilba wykorzystując do tego nasze doświadczenia zdobyte w trakcie 6 lat realizacji programu Wakacyjne Praktyki Future Processing.

Specjalnie na tę okazję oprócz prezentacji postanowiliśmy nagrać krótkie audio dla osób, które nie mogły uczestniczyć w prelekcji. Mamy nadzieje, że ta forma wzbogacenia treść prezentacji.  No i najważniejsze - chcieliśmy, żeby Wam się spodobało.

Audio jest zaprojektowane z myślą o osobach, które widziały samą prezentację; przed jego przesłuchaniem może być warto przejrzeć samą prelekcję.

Dlaczego warto posłuchać?

  1. Dowiesz się dlaczego interesariusze oraz ich wartości są kluczowym elementem
  2. Dowiesz się jak świadomie dostarczać wartościowe rozwiązania przy ograniczonych możliwościach
  3. Dowiesz się jak podejmować decyzję wykorzystując do tego mierzalność wartości
  4. Dowiesz się w jaki sposób wybrać najlepszą opcję i co oznacza słowo najlepszą w tym kontekście
  5. Dowiesz się w jaki sposób pomocna może być metodą 111111 Toma Gilba.

Uzupełnienie

W trakcie rozmowy pojawia się bardzo enigmatyczne pojęcie “Test Konia”. W trakcie pracy nad rekrutacją do programu Wakacyjnych Praktyk nasz dobry kolega Mateusz “Koniu” Konieczny ma za zadanie złamać grę, by udowodnić nam, że jest to po pierwsze wykonalne, a po drugie by z punktu widzenia kandydata był w stanie nam zasugerować pewne ulepszenia. Pozytywne zakończenie “Testu Konia” jest warunkiem koniecznym dla całego procesu przygotowania rekrutacji.

Smacznego :)

Link do prezentacji

[audio mp3=“https://thirdalloy.com/wp-content/uploads/2018/09/BBQ4ITDWCM.mp3"][/audio]

Autor zdjęć: http://bbq4.it/